O Nas

Magdalena Lonka

Kilka zdań ...

LILONKA – młoda 😉 ambitna z pomysłem na swój internetowy butik.Perfekcjonistka z ogromną pasją i zaangażowaniem prowadzi internetowa sprzedaż zwracając przy tym szczególną uwagę na jakość sprzedawanego towaru.Uwielbia buty,dodatki i pomysłowe stylizacje stawia na prostotę ,a zarazem unikatowy wygląd.Podąża za aktualnymi trendami , ale i za oczekiwaniem klientek,które chcą budować swój styl.Codziennie tworzy grafiki na stronę.Wraz z zespołem i grupą przyjaciół dba o każdy szczegół tak,aby zdobyć uznanie i zaufanie tysięcy klientów.  

Kupujesz od zarejestrowanej firmy.Otrzymujesz rachunek lub fakturę i masz prawo do zwrotu, wymiany oraz reklamacji. Uzyskujesz doradztwo oraz szybką pomoc przy dokonywaniu zakupów. Nabywasz towar wysokiej jakości
www.lilonka.pl

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania 

tel.518 740 576 ( w godzinach od 10:00-18:00 )

KONTAKT E-MAILOWY:

Staramy się odpowiadać na Państwa pytania tak szybko, jak jest to tylko możliwe zwykle w ciągu 24h.Na maile otrzymane w soboty, niedziele oraz święta odpowiemy w godzinach pracy sklepu podanych powyżej.

e-mail:sklep@lilonka.pl 

ADRES KORESPONDENCYJNY:

F.H.U “ILONA” Magdalena Lonka   Maciejowice 145, 32-010 Luborzyca    

Opinie

"Jestem mile zaskoczony tak prostym zwrotem mojego produktu. Naprawdę polecam! Szybko dostarczono paczkę mimo, że adres został zmieniony. Przesyłka w idealnym stanie. Trzymają wysoki poziom, zakupy są przyjemnością."
Elżbieta Książek
"Wysyłka przebiegła szybko i sprawnie. Fantastyczni pracownicy, którzy podchodzą do klienta z należytym szacunkiem. Mega profesjonalizm. Bezbłędnie przekazane informacji, wszystko się zgadza. Realizacja zamówienia bez zarzutu. Szybka i bezpieczna dostawa.."
Adrianna
"Świat byłby prostszy a życie łatwiejsze gdyby wszyscy sprzedawcy tak działali. Brawo i dziękuję."
Katarzyna Kusz
"Wszystko w porządku. Sprawna i profesjonalna obsługa!!! POLECAM WSZYSTKIM 💪"
agata
Shopping Cart
Nie ma Twojego rozmiaru?Nie szkodzi! Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie.Proszę zostawić swój adres e-mail poniżej oraz wpisz ilość