Zwroty i reklamacje

1. Spakuj produkty oraz wypełnij formularz (możesz napisać go odręcznie).

KLIKNIJ TUTAJ I POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Zwracany produkt zapakuj w pudełkom owiń je w papier lub oklej taśmą.Masz na to do 14 dni od momentu odebrania przesyłki.Przekroczenie terminów będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu.

2.Wyślij paczkę , ze zwracanymi butami , na adres:

F.H.U”ILONA” Magdalena Lonka
Maciejowice 145
32-010 Luborzyca
tel.518-740-576

3. Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.Koszt odesłania zwracanego towaru ponosi kupujący. Po przyjęciu przesyłki otrzymasz od nas wiadomość e-mail z powiadomieniem.
Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od daty przyjęcia produktów w magazynie.Zwrot kosztów realizowany jest przelewem bankowym.


W celu wymiany towaru prosimy złożyć nowe zamówienie na stronie sklepu www.lilonka.pl , a nieodpowiadający model odesłać (Dokonaj zwrotu towaru korzystając z powyższej instrukcji dotyczącej zwrotu towaru)
Przyspieszy to cały proces i zapewni dostępność wybranego modelu.

 1.Powiadom Nas o reklamacji wysyłając wiadomość na e-mail:sklep@lilonka.pl

KLIKNIJ TUTAJ I POPRZEZ FORMULARZ REKLAMACYJNY 

Do produktów, które chcesz reklamować dołącz dowód zakupu czyli fakturę (każdy klient otrzymuje dokument drogą elektroniczną)Uzupełnij formularz dołącz do przesyłki fakturę i odeślij ze zwracanym zamówieniem.

Prosimy o staranne zabezpieczenie i zapakowanie przesyłki (rekomendujemy owinięcie towaru w folię lub papier).

2. Przygotowaną przesyłkę odeślij na adres:

F.H.U „ILONA” Magdalena Lonka
Maciejowice 145
32-010 Luborzyca

Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.Koszt odesłania zwracanego towaru ponosi kupujący.
Po przyjęciu przesyłki otrzymasz od nas wiadomość e-mail z powiadomieniem.

3. Poczekaj na odpowiedź Reklamacja zostanie rozpatrzona niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni, od przyjęcia reklamacji.
Gdy buty zostaną naprawione bądź wymienione na nowe, odeślemy je na adres podany w formularzu reklamacyjnym.Ewentualny zwrot środków zostanie wysłany na numer konta bankowego podany w formularzu.

W związku z wadą możesz żądać:
– wymiany rzeczy na wolną od wad, usunięcia wady, lub złożyć oświadczenie o: obniżeniu ceny, odstąpieniu od umowy
– w przypadku wady istotnej. Odpowiadamy względem Ciebie za wady stwierdzone przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy.
Co do zasady reklamację możesz zgłosić w ciągu roku od zauważenia wady, ale czas na złożenie reklamacji nie może się zakończyć przed upływem okresu odpowiedzialności sprzedawcy.

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego. Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

Shopping Cart
Nie ma Twojego rozmiaru?Nie szkodzi! Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie.Proszę zostawić swój adres e-mail poniżej oraz wpisz ilość